• aaIMG_1377.jpeg
 • aDSC_2834_copy.jpg
 • blue-flower.jpg
 • decre_tractor.jpg
 • DSC_0093.jpg
 • IMG_1050.jpg
 • IMG_1377_1.jpeg
 • IMG_1783.jpeg
 • IMG_1793.jpeg
 • IMG_1839.jpeg
 • IMG_2149b.jpg
 • initiatie.jpg
 • maple.jpg
 • raindrops.jpg
 • reservena.jpg
 • U6.jpg
 • U17.jpg
 • walden-pond.jpg
 • windows.jpg

Welkom Joris "Foens"

Onze vijfde nieuwkomer komt over van van VK Linden: Joris Fannes.

 

 #VKHolsbeek #spelersuitdebuurt #fietsafstand #Lijn310 #inspiratiebronT2 #makeVKHolsbeekgreatagain

Joris Fannes, "Foens" voor de vrienden, is een tweevoetige spelverdeler die na 8 jaren heeft beslist om aan de zonnige kant van de Chartreuzenberg te komen voetballen. In het verleden speelde Joris voor Stade Leuven, OH Leuven, Lierse SK, KSK Heist, Ol. Wijgmaal en VK Linden. Steevast werden deze verplaatsingen gedaan met de auto, maar als milieuvriendelijke jongen uit Kessel-Lo (3010) zal de Lijn 310 hem op dinsdag, donderdag en zaterdag (bij selectie) verplaatsen naar het sportcomplex van VK Holsbeek.

We heten Joris, zijn vrouw Marleen en hun twee dochters Lea en Nora van harte welkom.

Sportieve groeten,

Frederik Suls (T1)

Stay Strong

Beste bezoeker, door de Coronamaatregelen kunnen we jullie helaas niet ontvangen op onze club. We hopen je binnenkort terug te zien, en uiteraard hopen we snel weer te kunnen sjotten. Wil jij jezelf alvast inschrijven als speler in onze club? Dat kan wel. Klik op deze link en vul het formulier inWe contacteren je zo snel mogelijk.

 
 

 

 

 

vderb
devi & emmanuelle
de schuur
VWC

  Login Form

  © All Rights Reserved. Webdesign: Francis VW
  Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation