Paastornooi uit 2022

VM= voormiddag - M= Middag - NM= namiddag - Late NM = Late Namiddag - AV = Avond

De juiste uren zullen aan de trainers worden meegedeeld zodra we deze hebben.

VRIJDAG 15/4 AVOND VC HOUTEM-OPLINTER U15 11:11 STEVIE
ZATERDAG 16/4 VM OLYMPIA WIJGMAAL U7 5:5 LUC
    NM KDNU U8 5:5 LUC
    NM SK DEURNE U9 5:5 REDOUAN/TOM
    VM HERENT U11 8:8 HARRY/MOUNIA
    VM KSK HEIST U15 11:11 BENNY
    LATE NM KVX LANGDORP U17 8:8 TEUN
MAANDAG 18/4 NM HERENT U6 2X(2:2) BRADIN
    VM VC HOUTEM-LINTER U8 5:5 LUC
    VM FC KORTENBERG-MEERBEEK U10 8:8 HARRY/MOUNIA
ZONDAG 24/4 VM KV BONHEIDEN U7 5:5 LUC

 

Lentetornooi 1 - 2022

VRIJDAG 29/4 AV KFC DIEST U15 11:11 STEVIE
    AV CR.VISSENAKEN U17 8:8 KURT
ZATERDAG 30/4 NM FC MELSBROEK U7 1X(3:3) MICHAEL/WILLEM-JAN
    VM HO VELTEM U8 5:5 LUC
    VM KVC HAACHT U11 8:8 HARRY/MOUNIA
    LATE NM KFC BAAL U15 11:11 KILIAN
ZONDAG 1/5 VM VK LINDEN U6 2X(3:3) BRADIN
    VM KFC PERK U9 8:8 REDOUAN/TOM

Lentetornooi 2 - 2022

VRIJDAG 6/5 AV KFC SP.HAACHT STATIE U15 8:8 STEVIE
    AV SMS LUBBEEK U15 8:8 BENNY
ZATERDAG 7/5 VM VKH U6 2X(2:2) BRADIN
    VM VKH U8A 5:5 LUC
    VM VKH U8B 5:5 LUC
    NM VKH U10 8:8 HARRY/MOUNIA
    LATE NM VKH U15A 8:8 KILIAN/STEVIE/BENNY
    LATE NM VKH U15B 8:8 KILIAN/STEVIE/BENNY
ZONDAG  8/5  VM KOVC STERREBEEK U7 5:5 MICHAEL/BART
    VM TW300 U9 5:5 REDOUAN/TOM

 

Lentetornooi 3 -2022

VRIJDAG 13/5 AV KFC WERCHTER U15 11:11 KILIAN
ZATERDAG 14/5 VM VKH U7A  5:5 LUC/WILLEM-JAN
    VM VKH U7B  5:5 MICHAEL/BART
    VM VKH U9A  5:5 REDOUAN
    VM VKH U9B  5:5 TOM
    NM VKH U11  8:8 HARRY/MOUNIA
    LATE NM VKH U15C  8:8 KILLIAN/STEVIE/BENNY
    LATE NM VKH U15D  8:8 KILLIAN/STEVIE/BENNY
    VM VC BEKKEVOORT U6  2X(2:2) BRADIN
ZONDAG 15/5 VM STORMVOGELS HAASRODE U8  5:5 LUC

Lentetornooi 4 & 5 - 2022

zaterdag  21/5 VM KFC RAPIDE WEZEMAAL U7 5:5 LUC/BART
    MI KFC RAPIDE WEZEMAAL U8 5:5 LUC
    NM SC AARSCHOT U9 5:5 REDOUAN/TOM
    VM GREUNSJOTTERS VOSSEM U11 8:8 HARRY/MOUNIA
WOENSDAG 25/5 AV OHR HULDENBERG U17A 5:5 KURT
    AV OHR HULDENBERG U17B 5:5 KURT
ZATERDAG 28/5 NM STVV - SINT-TRUIDEN U8 5:5 LUC
    NM FC MOORSEL U10-U11 MIX 8:8 HARRY/MOUNIA
ZONDAG 29/5 VM JONG HOEGAARDEN U10-U11 MIX 8:8 HARRY/MOUNIA
 
 

 

 

FOLLOW @INSTAGRAM: HYBARFUSION

 

vderb
devi & emmanuelle
de schuur
VWC

    Login Form

    © All Rights Reserved. Webdesign: Van Wanghe Consulting BV
    Free Joomla! templates by Engine Templates | Documentation